?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Дякуючи своїм друзям Юлі Волк та Олені Онуфрів, мав вчора гарний вечір, спостерігаючи як старі, так і нові роботи Олени, в стінах бутік готелю "Вінтаж".Про картини трохи далі, а зараз кілька слів про Юлю. яка організувала цю виставку. Окрім того, що Юля зробила її в стінах свого дітища, вона ще й потурбувалася про те, щоб забарвити візуальні образи створені Оленою, прекрасними смаковими асоціаціями. Старанна сомельє частувала гостей направду смачним вином і розмаїтими сирами, а шеф кухар готелю, я підозрюю, провів кілька безсонних ночей готуючи свої вишукані шоколадні і не тільки цукерки. Браво Юля, все було супер.А тепер вернемося до Олени. Коротке резюме для тих, хто не знає Олени. Олена Онуфрів належить до покоління молодих львівських художників, які почали працювати у 90-х роках ХХ ст. Багато українських художників 80-90-х років ХХ ст. пережили синдром кінця століття із його міллінієристськими настроями та новим декадентством. В тій чи іншій мірі ці настрої мали на меті пізнати та знову пережити прекрасне, високе, надзвичайне, нестерпно чуттєве - усе те, що можна описати словом "sublime".

Твори Олени можна віднести до того табору живописців, які "принесли п'янкий аромат тепличних квітів із дивної оранжереї fin-de-siecle" (Пітер Екройд) із їх прагненням до безнадійно-прекрасного. Квіти у тоні абсенту, емоційні та ніжні пейзажі, вибухи кольору - усе це навіює настрій кінця ХІХ століття із його декаданством, чуттєвістю, легкістю буття. (Богдан Шумилович, історик мистецтва). Картини Олени знаходяться в приватних колекціях у багатьох країнах світу, декілька творів і ми придбали ;) але найбільшою колекцією картин володіє готель Hyatt в Києві.

Годі слів, далі я викладу декілька фото зроблених вчора. Здогадайтесь на яку картину я вже націлився ;)(фото викладаю в малому розмірі поганій якості спеціально, щоб не можна було скопіювати твори)

Юля зустрічає гостейОлена рада нас бачитиЦе фото мені найкраще вдалосяЗаглавна картина експозиціїСимпатичний овальчикЦя сподобалась Наталці, і я вже чув розмови про вартість :))Ця мені нагадала драму Джека Лондона "Мартін Іден", спільного мало з картиною над каміном, але така от в мене асоціаціяЩе декілька творів

Ну і "зєльйонка" яка мені припала до душіОтаким був вечір в четвер. Сьогодні буду з наставною промовою на закритті піар школи в Європейській бізнес асоціації ЕВА (про це в наступному пості), а тим хто хоче познайомитися ближче з творами Олени Онуфрів чи з бутік готелем "Вінтаж", сюди http://www.artonufriv.com.ua/ і сюди http://www.vintagehotel.com.ua/ Ну і заходьте у Вінтаж,
до 30 квітня буде діяти експозиція творів Олени під назвою "Сонячно".

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
olhica
Apr. 10th, 2010 02:47 am (UTC)
направду прекрасні картини для дому! ;)
roman_matys
Apr. 12th, 2010 04:26 am (UTC)
Та не тільки, вони гарно вписуються майже в будь який інтерєр.
( 2 comments — Leave a comment )